Öğrenci Taşımacılığı

istanbulda’da taşımacılık sektöründe öncü bir firma olarak, öğrencilerimizin güvenle taşınmasında elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Deneyimli personeller, konforlu ve gerekli ekipmana sahip büyük araçlarla kıymetli öğrencilerin okula gidip gelmelerinde en büyük destekçiyiz. Çünkü çocuklar yaşları ne olursa olsun bizim önemli bir değerimizdir. Anne ve babaların bizlere emanet ettikleri evlatlarını en az onlar kadar düşünüp yanlarında olduğumuzu ifade etmek isteriz. öğrenci taşımacılığı alanında ismimizi sağlam yerlere kazımanın da mutluluğu içerisindeyiz.

Güvenli ve Kaliteli Öğrenci Taşımacılığı

Öğrencileri okula gitmeleri için servise ihtiyaç duyduklarında bize güvenebilirler. Çünkü taşımacılık konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle tüm öğrencilerin uygun şartlarda ve güvenle taşınmaları sağlanır. öğrenci taşımacılığı ile güvenlik ve düzen maksimum seviyede olduğundan dolayı kazandığınız gelirin hakkını vererek yanınızda olduğumuzu söylemek isteriz. Daha iyi ve kaliteli bir öğrenci servisçiliği için kendimizi sürekli geliştiriyor ve alınması gereken tüm tedbirleri alıyoruz. istanbul öğrenci taşımacılığı kapsamında istediğiniz araştırmayı resmi internet sitemizden de tek tıkla kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm öğrencilerin evden alındıkları dakikadan okullarına gidene kadar geçen zaman dilimi tamamen bizim sorumluluğumuz altındadır. Bu konuda gerekli olan tüm hassasiyet gösterilir.

İstanbul Öğrencilerin Servisi

Firma olarak araçların gerekli bakım ve onarımı zamanında yapılarak herhangi bir sorunla karşılaşmaya imkân vermeden çocukların güvenliği tam anlamıyla sağlanmaktadır. öğrenci taşımacılığı kapsamında alınabilecek tüm tedbirler tarafımızca alınıp, olması gereken konfor sağlanmaktadır. Servis araçlarımızda bulunan rehber personelimiz tüm öğrencilerin inip binmelerinde yardım ederek trafikte güvenli olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerimizin konforunu sağlamak bizim birinci görevimizdir. Ebeveynler ise bu anlamda bize sonsuz güvenebilirler. Çükü işimizde bir numarayız. İstanbul öğrenci taşımacılığı olarak her zaman yanınızdayız.

Düzenli Servis Taşımacılığında Kendimize Güveniyoruz

Öğrenciler seyahatleri sırasında ki tüm sorumlulukları firma olarak bize aittir. Güvenle servis taşımacılığı için bizimle hemen iletişime geçilip tüm detaylar görüşülebilmektedir. İstanbul öğrenci taşımacılığı olarak farkımızı herkes göstermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin oturdukları güzergâha göre belirli bir plan oluşturulur. Gerekli düzen sağlandıktan sonra öğrenci taşımacılığı geniş kapsamda yapılarak devam etmektedir.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI
ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI
ORGANİZASYON HİZMETLERİ
MÜŞTERİ TRANSFERİ

İstanbul Ögrenci Servisi
İstanbul Ögrenci Servisi

İstanbul Ögrenci Tasimaciligi
İstanbul Ögrenci Tasimaciligi

lbs turizm
lbs turizm

Ögrenci Servisi
Ögrenci Servisi

Öğrenci Tasimaciligi
Öğrenci Tasimaciligi