Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı Ülkemizdeki büyük şehirlerde yaşanılan en büyük problemlerden birisi, ulaşımda yaşanılan aksaklıklardır. Her geçen gün nüfusun artması, trafiğe çıkan kişisel araçlarının sayısının artmasını sağlamaktadır. Bu durum, yaşanılan ve yaşanabilecek birçok mağduriyeti de beraberinde getirmektedir. Yaşanılan bu aksaklık ve mağduriyetlerden en çok, özel sektörde yer alan şirketler etkilenmektedir. Çünkü şirket bünyesinde çalışan kişilerin işe geç kalmaları, gelmeleri gereken saati geçirmeleri, düzensiz bir çalışma saati içerisinde olmaları şirketlerin maddi kayıplara uğramasına neden olmaktadır. Bu sebeple, personel taşımacılığı bir lüks olarak görülmemeli ve mecburi bir ihtiyaç olarak bakılmalıdır.

Personel Taşımacılığı Neden Gereklidir?

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunan LBS Turizm olarak, firmaların çalışanlarının yaşamış olduğu ulaşım sıkıntılarının önüne geçiyor ve firmaların yaşadıkları maddi kayıpları engelliyoruz. Bu sebeple de, personel taşımacılığının önemi ortaya çıkmaktadır. Hizmetini sağladığımız personel taşımacılığı işlemlerinden yararlanan firmalar, personellerinin çalışma saatlerine düzen getiriyorlar. Ayrıca, şirket personelleri rahat bir şekilde işlerine gidip, gelebiliyorlar. Ayrıca kötü hava koşullarında da, ulaşımda yaşanılacak olan olumsuz durumlar, firmamızın sağladığı taşımacılık işlemleriyle en alt düzeye iniyor.

Personel Taşımacılığında Önemli Hususlar

Şirketler, personellerinin taşınması için seçecekleri firmayı incelerken, bazı hususlara dikkat etmelidirler. Bu hususlar, hem şirketin, hem de taşımacılık yapacak olan firmanın uyum içinde çalışabilmesi için önemlidir. LBS Turizm olarak, personel taşımacılığı konusunda ihtiyaç duyan tüm şirketlere, akıllarında bir soru işareti kalmayacak şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Personel taşımacılığı yapacak olan firmayı seçerken, ISO 9001 ve 14001, Ohsas 18001 ve TSE belgelerinin olmasına dikkat ediniz.

Taşımacılıkta Görevli Şoförlerin Nitelikleri

Her ilde olduğu gibi, İstanbul personel taşımacılığı yapan firmalar içerisinde şoförlerin durumu aynı önemdedir. Alanlarında deneyimli ve eğitimli olan şoförler nitelikli bir konumda bulunmaktadırlar. Şoförlerin psikoteknik ve SRC2 belgelerine sahip olmaları, sürüş ile ilgili gerekli sertifikaları almış olmaları, sicil kayıtlarının olmaması ve şoförlüğe elverişli olduklarına dair sağlık raporlarının olması onları sektörde tercih edilen konuma getirecektir.

Diğer Hizmetlerimiz
Öğrenci Taşımacılığı

istanbul personel servisi
istanbul personel servisi

istanbul personel tasimaciligi
istanbul personel tasimaciligi

personel servisi
personel servisi

personel tasimaciligi
personel tasimaciligi